.::. Satış Sonrası Hizmetler .::.

 

 

 

Servis ve Bakım Hizmetlerimiz;

Öncelikle; üretimini yaptığımız ve teslimatını gerçekleştirdiğimiz araç üstü ekipmanlarımızı problemsiz olarak kullanmanızı temenni ediyoruz.

Firmamız; Müşterileri memnuniyetini kaliteden ödün vermeden karşılamayı, ürün teslimatından sonra, verdiği servis hizmeti ile müşterilerimize güven vermeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.

Firmamız bünyesinde Servis bölümü olarak kurulu olan, Yurt içine ve Yurt dışına servis hizmeti veren tam donanımlı uzman kadromuz; sorunları çözebilmek için müşterilerimizin hizmetindedir.

Garanti;

Üretimini yaptığımız araç ve ekipmanlar kullanım ve kullanıcı hataları hariç, imalat ve montaj hatalarına karşı bir yıl süre ile garantilidir.

Yedek parça Desteği;

Üretimini yaptığımız araç üstü ekipmanlara her zaman yedek parça desteği vermeyi müşterilerimize taahhüt etmekteyiz.

Şikayet ve Öneriler;

Özellikle şunu belirtmek isteriz ki; müşterilerimizin önerileri her zaman bizim için değerlidir. Ürünlerimizi müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda ve beklentilerine göre geliştirmek, üretici ve müşteri birlikteliği açısından çok büyük önem taşımaktadır. Firmamız; şikayet ve önerilerinizi hassasiyetle değerlendirmekte, aynı şikayetlerin asla bir daha tekrar etmemesi için gerekli her türlü tedbirleri almaktadır.


ARA

WHATSAPP